AMWL w badmintonie i ergometrze wioślarskim - wyniki
Grudzień
14
2020

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w badmintonie oraz ergometrze wioślarskim zakończyły kolejny etap rywalizacji studentów lubelskich uczelni.

W piątek 11 grudnia 2020 roku odbył się turniej indywidualny AMWL w badmintonie kobiet i mężczyzn. Całe podium kobiet zajęły studentki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - wygrała Anastasiya Tamasheuskaya (foto aktualność). Natomiast w turnieju mężczyzn złoty medal zdobył Filip Kuranda z Politechniki Lubelskiej (foto slider strona główna).

Szczegółowe wyniki znajdują się w komunikacie na stronie Akademickie Mistrzostwa Woj. Lubelskiego/Dyscypliny/Badminton, a kilka zdjęć ze wszystkimi medalistami prezentujemy na naszym FB/Insta AZS Lublin

---

Na zakończenie drugiego tygodnia grudnia zorganizowaliśmy AMWL w ergometrze wioślarskim kobiet i mężczyzn na dystansie 800 metrów. W kategorii lekka kobiet złoty medal wywalczyła Dorota Moskowicz z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, a w kat. open kobiet Anna Dąbrowska z UMCS Lublin. Chwilę później rywalizowali mężczyźni - w wadze lekkiej wygrał Jakub Kaproń z Politechniki Lubelskiej, a wadze open Rafał Szabat z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Wszystkich medalistów można zobaczyć na profilu FB AZS Politechnika Lubelska, a komplet wyników został zamieszczony w komunikacie zakładki Akademickie Mistrzostwa Woj. Lubelskiego/Dyscypliny/Ergometr wioślarski