UP Lublin wygrał piłkę nożną mężczyzn w ramach AMWL
Czerwiec
17
2021

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zwyciężył w rozgrywkach piłki nożnej mężczyzn na Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego.

To ostatnia dyscyplina wliczana do klasyfikacji końcowej uczelni za rok akademicki 2020/2021. Przypominamy, że już wcześniej triumf w całym cyklu AMWL zapewnił sobie Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Szczegółowa klasyfikacja znajduje się w zakładce Akademickie Mistrzostwa Woj. Lubelskiego/Klasyfikacja

Studenci Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (fotografia aktualność) - trener Marek Wawer - wygrali wszystkie spotkania Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego. Rozgrywki piłki nożnej mężczyzn były podzielone na fazę grupową oraz mecze o miejsca. W meczu finałowym pewnie pokonali Lotniczą Akademie Wojskową w Dęblinie. Brązowe medale wywalczyli reprezentanci Uniwerysytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Komunikat z wynikami znajduje się na podstronie Akademickie Mistrzostwa Woj. Lubelskiego/Dyscypliny/Piłka nożna mężczyzn