Bieg Tarantula

Długodystansowa Impreza na Orientację TARANTULA to propozycja dla miłośników imprez na orientację czyli klasyczna zabawa z mapą i kompasem.

Na czym polega zabawa?

Słowem wstępu… (dla niewtajemniczonych). 
Uczestnicy przemierzają leśne ostępy w poszukiwaniu punktów kontrolnych, oznaczonych na otrzymanych na starcie kolorowych mapach. Poszukują konkretnych skrzyżowań, pagórków, brzegów jezior i ujść strumieni, północnych, południowych, wschodnich czy zachodnich krańców zagajników. Ale wśród punktów do znalezienia są również pomniki przyrody ożywionej i nieożywionej, punkty widokowe i inne ciekawe miejsca. Uczestnicy zbierają tyle punktów, ile zdołają, w zależności od chęci i możliwości, pamiętając o limicie czasowym obowiązującym na danej trasie.

Co warto wiedzieć?

Impreza odbędzie się na dystansach: 10 km, 20 km i 50 km. Tarantula odbędzie się w formule scorelauf/rogaining czyli kolejność potwierdzania punktów nie jest narzucona z góry – zawodnik sam decyduje, o kolejności potwierdzania punktów.

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił to zapraszamy nad Zalew Zemborzycki 10-go października 2020 roku! Więcej informacji w regulaminie oraz na naszym Facebooku!

 

Facebook Tarantula - przejdź

Regulamin Biegu Tarantula - pobierz

Klauzula informacji RODO - pobierz

ZAPISY na stronie - przejdź

Zgoda rodzica - prawnego opiekuna niepełnoletniego

WYNIKI Tarantula 2020 - pobierz

WYNIKI Tarantula 2018 - pobierz

Facebook

Youtube

Instagram

Wspierają nas