Lipiec
4
2021

Rekord Polski Pietrusy i najlepszy czas w Europie Lesiewicz

Jakub Pietrusa ustanowił rekord kraju U20, wygrywając bieg na 100 metrów. Kornelia Lesiewicz została Mistrzynią Polski na 400 metrów, uzyskując na... Czytaj więcej

Lipiec
1
2021

Ruszają Mistrzostwa Polski Juniorów w lekkiej atletyce

Sześćset zawodników powalczy o sto dwadzieścia medali Mistrzostw Polski Juniorów w lekkiej atletyce. Na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie... Czytaj więcej

Czerwiec
29
2021

UMCS Lublin po raz czternasty - AMWL

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie wygrał klasyfikacji generalną uczelni w Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego 2020/2021.&nbs... Czytaj więcej

Czerwiec
23
2021

75. PZLA Mistrzostwa Polski U20 - zapraszamy do Lublina

Polski Związek Lekkiej Atletyki, Miasto Lublin i AZS Lublin serdecznie zapraszają na 75. PZLA Mistrzostwa Polski U20. Na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie w... Czytaj więcej

Czerwiec
22
2021

Zespół Politechniki srebrnym medalistą AMP w brydżu sportowym

Politechnika Lubelska zdobyła srebrne medale na turnieju teamów podczas Akademickich Mistrzostwa Polski w brydżu sportowym.  Drużyna Politechniki L... Czytaj więcej

Czerwiec
21
2021

Politechnika Lubelska najlepsza na pucharze AMWL w unihokeja

Pierwszy historyczny puchar Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w unihokeja zdobyła Politechnika Lubelska.  Rozgrywki AMWL 2020/2021 - ... Czytaj więcej

Czerwiec
18
2021

Dwie pary lubelskie wygrały turnieje w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej - Półfinał C zakończyły cykl AMP w Lublinie. W turnieju kobiet zwyciężyła para z Uniwersytetu ... Czytaj więcej

Czerwiec
17
2021

UP Lublin wygrał piłkę nożną mężczyzn w ramach AMWL

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie zwyciężył w rozgrywkach piłki nożnej mężczyzn na Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego.  To ostatn... Czytaj więcej

Czerwiec
15
2021

Siatkówka plażowa kończy cykl AMP w Lublinie

Zapraszamy do śledzenia wyników ostatnich zawodów Akademickich Mistrzostw Polski w Lublinie. Przed nami turnieje półfinałowe AMP w siatk&oa... Czytaj więcej

Czerwiec
15
2021

UPZ Zamość Akademickim Mistrzem Polski!

Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu sięgnęła po złote medale w turnieju finałowym Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym!  Re... Czytaj więcej

Czerwiec
14
2021

UMCS Lublin na podium AMP w piłce ręcznej!

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie został wicemistrzem AMP w piłce ręcznej kobiet oraz sięgnął po brązowy medal na zawodach AMP w piłce ręcznej męż... Czytaj więcej

Czerwiec
14
2021

Srebrny medal Klimek na AMP w biegach

Beata Klimek z Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie Filia w Białej Podlaskiej zdobyła srebrny medal na Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełaj... Czytaj więcej